![Ç¡á¬G½ÿ-¬¼ñÿ¼ósÿ¬-2-2-2017-îßíÿ¬](https://eem.org.gr/wp-content/uploads/sites/154/2018/04/G½y-¬¼ny¼osy¬-2-2-2017-isiy¬-300x212.jpg)
Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου 2017, ώρα 20:30 Αίθουσα Συναυλιών Ωδείου Φίλιππος Νάκας Ιπποκράτους 41, τηλ: 210 3634000 Not just six strings Ρεσιτάλ αφιερωμένο στην ελληνική συνθετική δημιουργία για κιθάρα θα παρουσιαστούν έργα των: Χαράλαμπου Εκμεκτσόγλου, Γιώργου Κερτσόπουλου, Κυριάκου Τζωρτζινάκη, Δημήτρη Μηνακάκη, Μάνου Χατζιδάκι, Jacques Ibert, Θόδωρου Αντωνίου. Νίκος Μπαλογιάννης – κιθάρα Ευγενική συμμετοχή: Μαρία Θεοφίλη, Παναγιώτης Δράκος – φλάουτο Γιάννης Τσανακαλιώτης – πιάνο Είσοδος ελεύθερη
Κατηγορία: ΝΕΑ – ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ